Chakra healing door planeten en frequentie
Wat is chakra healing?
Chakra healing, ofwel het opschonen en openen van de chakra’s kan op vele manieren. Een goede manier is door middel van frequentie en dus toon, omdat de chakra’s resoneren op een bepaalde frequentie.
Die van de klankschalen zijn vaak wel bekend, maar kende je al de chakra healing die de toon van planeten in zich hebben? (Inclusief meditatie onderaan)
Dat de planeten en sterren onze karakters beïnvloeden wisten we al van de astrologie. Maar dat de tonen van de planeten ook helend konden zijn, dat wist ik niet.
Toen ik wat naslagwerk deed over de voor de online cursus Egyptisch en Kosmisch lichtwerk waar ook alle chakra’s een heling en activatie ontvangen,
stuitte ik op een documentaire van Ani Williams.
Zij ontdekte dat de frequenties en tonen van de planeet jouw toon en frequentie en jouw stemgeluid bepalen, deze klinken in jou door.
- De tonen van de planeten die ontbreken bij jouw geboorte zijn de tonen die je kunnen ‘helen’.
- En de tonen aanwezig bij jouw geboorte zijn de frequenties en tonen die je voeden en die resoneren.
Deze tonen van planeten en sterrenbeelden corresponderen met jouw chakra’s zoals je ziet in de kleuren van bovenstaande grafiek. Die chakra’s zijn weer verbonden met jouw fysieke, mentale, emotionele, spirituele en Hoogste Zelf Zielenblauwdruk lichaam.
Wat zijn de chakra’s en hun helende frequentie?
In chakra healing wordt meestal uitgegaan van zeven hoofdchakra’s. Ikzelf gebruik een systeem van 13 chakra’s.
Wat hun functie is lees je in dat artikel. De hoofdlijnen vind je in dit figuur. Hieronder ga ik meer in op de helende frequenties die de chakra’s beïnvloeden en verderop lees je over hoe je blokkades op chakra’s bij jezelf en anderen kunt herkennen. Het eerste figuur hieronder laat de solfeggio frequenties zien. Die gebruik ik in helende muziek bij meditaties.

Chakra healing volgens de solfeggio frequeunties.
Het werk van Hans Cousto heeft stemvorken op de frequentie van planeten en chakra’s gemaakt waarmee je chakra healing kunt doen, daarmee werk ik zelf ook in de praktijk.
- Toon van het hele zodiacjaar / platonisch jaar 172.06 Hz (Kruinchakra /7e chakra)
- Venus – 221.23 Hz (= Derde Oog/6e chakra) – sterrenbeeld weegschaal
- Mercurius – 141.27 Hz (Keelchakra 5e Chakra)- sterrenbeeld Tweelingen
- Zon – 126.22 Hz (= Zonnevlecht 3e chakra) – sterrenbeeld Leeuw
- Maan – 210.42 Hz (= Heiligbeen 2e Chakra) – sterrenbeeld Kreeft
- Aarde – 194.18 Hz (= Basis chakra/1e chakra) – sterrenbeeld Weegschaal
Technieken voor chakra healing
We zien dus dat frequentie uit klankschalen, muziek en stemvorken helend werkt. Alhoewel niet iedereen het eens is over welke frequentie waarbij hoort, is wel iedereen het eens over het feit dat deze tonen ingezet kunnen worden voor chakra healing en dus helend zijn voor jouw fysieke, mentale, emotionele, spirituele en Hoogste Zelf blauwdruk Zielen lichaam.
Verder zijn woorden, emoties, gedachten, intenties en kleuren ook allemaal frequentie. Dus ook met visualisatie en meditatie beïnvloeden we ons systeem.
De afbeelding hieronder geeft hier ook een weergave van. Daarnaast kun je met energetisch werk ook de chakra’s opschonen en activeren. Ikzelf doe dit met gebruik van de healing ankh.
Ook hebben edelstenen en aromatherapie oliën invloeden op bepaalde chakra’s. Wil je zelf leren hoe je een chakra healing geeft aan klanten met al deze hulpmiddelen? Dan is de spirituele opleiding misschien iets voor jou waarin ik je alles leer over frequentie, edelstenen en energetische healing.
Ben je op zoek naar een chakra healing voor jezelf lees dan verder.
Symptomen van geblokkeerde chakra’s
- Stuit: je voelt je niet gehoord, gezien of gewaardeerd
- Sacraal: je bent snel emotioneel uit balans
- zonnevlecht: je hebt last van te weinig zelfvertrouwen of daadkracht
- hartchakra: moeite met zelfliefde, je zoekt liefde en waardering van buitenaf en raakt daarin snel teleurgesteld
- keelchakra: je durft je stem / waarheid / mening niet te uiten. Je cijfert jezelf weg voor anderen.
- derde oog chakra: je durft je visie niet te delen of blijft te veel vast in ‘zo hoort het’ of ‘zo zal het wel zijn’ en sluit de ogen voor wat je werkelijk ‘ziet’
- kruin: Je hebt het gevoel altijd tegen de stroom on te zwemmen en er altijd alleen voor te staan. je voelt geen guidance of vertrouwen op het grote geheel.
Hogere chakra’s blokkades hebben te maken met minder verbinding met jouw Hoger Zelf, intuïtie en geen verbinding met de aarde of de kosmos ervaren.
Gratis chakra healing meditatie
Voor chakra healing luister je hier naar geleide meditatie via soundcloud.
Gratis chakra healing meditatie met healing sound van de planeten
Wil je een wat meer geavanceerde chakra healing, waar we ook werken met de hogere chakra’s tm 13 en waar we afstemmen op de tempelwijsheid van Egypte en de Kosmos?
Dan is die online cursus lichtwerk misschien iets voor jou.
Een virtuele reis langs Egyptische tempels waarin ik gechannelde berichten deel, je steeds zelfstandiger kunt leren mediteren, met reflectie opdrachten en inspirerende verhalen om te lezen.
Je kan hieronder een kijkje nemen in een deel van de online omgeving.
Daarin zit een gratis klankhealing met de healing sounds van de planeten die je direct kunt doen.
Of kijk eerst even naar het programma.
Meditatie aanvraag Egyptischetempel inwijdingen
Eén wezen van licht vloeit de chakra’s samen
Overigens ben ik van mening dat de chakra’s op zich ook niet heilig zijn. Het zijn namelijk onderdelen in ons systeem. En door alleen maar op losse onderdelen te focussen raak je gefragmenteerd, weg van eenheid.
Ik zie de chakra’s dan ook alleen als ingang om op te schonen en te balanceren, zodat alle energie vrij stroomt en we weer dat ene kanaal, dat hele wezen van licht kunnen belichamen. Een frequentie die op eenheidsbewustzijn aanhaakt, is lichttaal of de hoge frequentie van 999hz.
En dan zijn we op het punt waar Academy4life voor staat. We zijn niet de chakra’s, we zijn energie op al die frequenties samen. We zijn de zon en de maan. De aarde en de kosmos. De hele flower of life.
Spirituele Coaching & Teachings
Trajecten
- Spiritueel ontwaken tot lichtwerker
- Vertrouwen op je intuïtie
- Kundalini activatie coachtraject
- Spirituele opleiding
- Online cursus Egyptisch Kosmisch lichtwerk
- Waarom tempel vd godin?